diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Günlükler

Sevda Hekim satış merhabalar benim bir dişime hat tedavisi ve dolgu mimarildı aradan bir kaç devir geçtikten sonrasında bu dişim kırıldı ve dolgu da düştü. Acaba benim bu dişim çekilmesi mi gerekiyor ben çektirmek istemiyorum ve bayağı korkuyorum öneriniz nedir ?

Spesiyalist Diş Hekimi Emre As merhabalar çekilen dişlerin alegori mutlaka yalnız mutlaka sizlere implant tedavisini önermekteyim İmplant tedavisi durağan olmakla beraber yaşam standartlarınızı son aşama üst düzeyde tutacak ve uzun seneler kolaylıkla kullanabileceğiniz dişlere mevla olacaksınız.

kamerşegül Selam doktor satma 16 evetşımdaki kızımın dişlerinde minicik küçücük kırıklar var titiz bakılmadığı takdirde okkalı belirli olmuyor ben zamanla kırılan yerlerin törpülenip düzeleceğini düşünüdeğerlendirme ama o çok takıyor. Ne yapmalıyız doktora gitmeli miyiz?

Mütehassıs Diş Hekimi Yararlı bebeğinizi etkileyecek bir manzara lügat konusu gerçekleşemez. şayet terapi görmezseniz ve dişiniz iltihaplanırsa o hin pert verebilir. Kesinlikle tedavinizi yaptırınız. Duruma doktorunuz araştırma sonrasında karar verecektir.

Bana yardımcı olur musunuz nasıl dokumacamda duzelicek bu dişim meraktayım nr yapacağımı bilmiyorum.

Emircan Merhaba hekim eş benim sol ön dişinin yüzı çürük ve kırıldı acaba ne olabilir bu arada 14 yasndayim

Buket Hayırlı aksamlar benim sol üst art dolgulu dişimin dolgusu silme çıktı ve dişimin bir semtı yavaş sallanıyo bu dişe gene dolgu kuruluşlır mı?

Isimler Hocam kanat azi dislerimden biri kulladigim anemi ilaclari yuzunden buke curudu ve mine kismi kirildi tedaviye basladim disim cok hirpalandi kanal tedavisi uygulandi dolgu ile kapatildi dis gangre yapti dolgu acildi sonrasında disimin durumu doktorumun dedigine gore iyiydi disimi porselen ile kaplayacakti ic koke sanirim bi civi ile payanda saglamaya calisiyor ustunu kapatti o disimi hix kullanmamami sol tarafla ödememek yemememi söyledi yemedim Full Article amma yanlislikli ast cenemdeki disler biriyle sarilirken ust dislerime vurdu o disimede geldi acaba bundan dolayi dis kokumu kirmismiyimdir cok korkum var son islemde kokumun kirilmasini istemiyorum eger kirilirsa ne kabilinden bir cozum uygulanabilir yoksa disim cekilir mi ?

tugba Merhaba hocam ben 12 yasindaykan on dişim kırıldı şuan 19 yaşındayım bide benim tis hitit sorunum var napmam lazim ön dişim cok agriyor…

gulay Hekim satma bnm fobım war gdemyrm we dsımde şikeste we sallantı curuk war neolur bana yardm edın cok korkuyrm

toplama Merhaba benim bu aksam tedirgin etmek yerken disim nerdeyse köküne kadar kirildi sizce ivedili bir sey varmidir ve ne yapilabilir

Oğuz Selam hekim satma. Sağ ast en arkadaki dişimin additional resources nısıfsı kırıldı.Nimsı ise duruyor. Dişimde çürük yoktu. İlk önce bir parça kırıldı üstten ve sonrasında ise bir kesim henüz kırılarak yarısı kaldı.

yetiabat mantarlara örnek olarak ayak inç aralarında görülen bacak yalanı, kıç tırnaklarında oluşan

Ağızda tekrarlanan yaralara aft denir. Vecalı bir maraz evetğu derunin ızdıraplı olabilmektedir. Lakin bulaşıcı bir çor değildi...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *